Zdjęcia wizerunkowe

Fotografia biznesowa

Fotografia korporacyjna

Zdjęcia korporacyjne to nic innego jak portrety wizerunkowe, które są wykonywane na potrzeby biznesu. Mają za zadanie przedstawić osobę fotografowaną w jak najlepszym świetle.

Dobry fotograf powinien umieć wyłonić wszystkie najlepsze cechy człowieka odpowiednio je podkreślając na fotografii. Takie zdjęcia sprawią, że przyszli klienci chętniej będą chcieli skorzystać z usług osoby, która w ich oczach sprawia wrażenie serdecznej, ale również profesjonalnej i pewnej siebie.

Każdy element na zdjęciu ma znaczenie. Kadr, poza, oświetlenie, mimika twarzy, strój czy tło. To wszystko tworzy nam konkretną kompozycję

Fotografia wizerunkowa

Warto zdecydować się na profesjonalną sesję, ponieważ wbrew pozorom takie zdjęcia są bardzo istotnym elementem w budowaniu własnego wizerunku. Niezależnie od branży czy pracy jaką się wykonuję trzeba zadbać o to jak inni nas postrzegają. To bardzo pomaga w późniejszym zdobywaniu nowych klientów.

Zdjęcia wizerunkowe znajdują szerokie zastosowanie. Wykorzystuje się je do wzbudzenia zainteresowania i przykucia wzroku, ale również do wzbudzenia zaufania wśród odbiorców.
Takie zdjęcia zamieszczane są na stronie internetowej firmy, w jej folderach reklamowych i katalogach. Mogą posłużyć jako profesjonalne zdjęcie do cv czy innych dokumentów lub nawet na portalach społecznościowych typu Facebook czy LinkedIn.

Jak przygotować sie do biznesowej sesji wizerunkowej?

Przygotowania najlepiej zacząć już dzień przed planowaną sesją, czyli nie przemęczać się i porządnie wyspać. Kiedy człowiek jest wypoczęty jego skóra wygląda o wiele lepiej. Twarz jest jaśniejsza i bardziej promienna.

Jeśli decydujemy się na makijaż, to powinien on być lekki i zmatowiony pudrem, ponieważ na zdjęciu widoczny jest każdy szczegół. A aparat może uwydatnić świecenie skóry najczęściej w strefie T, a to niestety nie wygląda zbyt estetycznie.

Warto wcześniej przemyśleć jaki strój będzie odpowiedni do charakteru sesji. Jeśli mają Państwo wątpliwości co do doboru stroju lub innych rzeczy, zachęcamy do umówienia się na wcześniejsze spotkanie w naszym studio. Omówimy cały przebieg sesji, odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy w dobiorze odpowiednich środków do stworzenia satysfakcjonujących zdjęć.

Co zabrać na sesje? Jaki ubiór?


Aby uzyskać profesjonalny wygląd trzeba zadbać o odpowiedni ubiór.
Bardzo ważne jest aby strój był schludny i wcześniej wyprasowany. Zalecamy więc zabrać strój ze sobą i ubrać go dopiero przed samymi zdjęciami. To pozwoli nam uniknąć niepożądanych zagnieceń na materiale.


Ważnym elementem są kolory, które potrafią mocno zadziałać na odbiór osoby oglądanej na zdjęciu. Dlatego takie czynniki zawsze omawiamy przed sesją indywidualnie z każdą osobą, aby ustalić jaki chcemy uzyskać efekt końcowy na zdjęciu.
Zazwyczaj wymagany jest pełen minimalizm kolorystyczny. A czasem taki akcent mocniejszego koloru może nadać ciekawego efektu nawiązującego np. do wiodącego koloru firmy.

Wykonujemy:

1

zdjęcia wizerunkowe

2

zdjęcia korporacyjne

3

zdjęcia biznesowe

4

zdjęcia do cv

5

zdjęcia na strony internetowe i portale społecznościowe 

6

zdjęcia do dokumentów

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Zobacz również:

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.