Renowacja
starych zdjęć

Retusz starych zdjęć


Każdy w swoich zbiorach posiada album fotograficzny, gdzie mnóstwo w nim zdjęć bliskich osób, rodziny, przyjaciół. Te piękne czasem ulotne chwile zamknięte w kadrach, to najlepsza pamiątka. Oglądając zdjęcia, możemy cofnąć się w czasie i powspominać.

Fotografia to prawdziwa skarbnica czasu. Pamiątka z różnych chwil, wydarzeń czy miejsc. Zdarza się, że niektóre z nich ulegają zniszczeniu. Najczęściej są to już stare zdjęcia, które powstały bardzo dawno. Jednak mają dla nas wartość sentymentalną. Warto takie zdjęcia odnawiać, dać im nowe życie na przykład ze względu na obecność na nich ważnych dla nas osób.

Stare fotografie


Zdjęcia przetrzymywane w szufladach, albumach czy pudełkach po pewnym czasie blakną. Dziesiątki razy wyciągane i oglądane nabywają coraz to nowych rys i zagnieceń.
Drobne plamy, pożółkły papier czy nawet rozdarcia sprawiają, że zdjęcie znacznie traci na jakości wizualnej. Dzięki obecnej technologii jesteśmy wstanie odtworzyć całe brakujące fragmenty fotografii, tym samym przywracając ją do dawnej świetności.

Do każdego zlecenia podchodzimy z szczególną dbałością, ponieważ wiemy jak bardzo cenne może być dane zdjęcie. Papierowe oryginały zdjęć w procesie renowacji nie zostaną w żaden sposób dodatkowo uszkodzone ani zmienione. Wszystkie prace renowacyjne dokonywane są na elektronicznej kopii zdjęcia.

Fotoporcelana i wywoływanie zdjęć


Poza retuszem starych, zniszczonych fotografii, również możemy odnowione zdjęcie wywołać na papierze. Używamy do tego najwyższej jakości papiery fotograficzne, które zapewniają soczyste kolory oraz trwałość na lata. Zdjęcia możemy przygotować do odpowiedniego wymiaru wedle życzenia klienta np. do antyramy, czy foto albumu.

Wykonujemy również zdjęcia na porcelanie (fotoceramika), które zarówno w tonacji czarno-białej, w odcieniach sepii czy pełnym kolorze służą najczęściej do zdobienia nagrobków. Dostępne są różne rozmiary oraz kształty.
Koszt wywołania zdjęcia na fotoporcelanie jest wyceniany po ustaleniu rozmiaru, koloru i kształtu.

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu.

Galeria naszych renowacji

Retusz starych fotografii, wywoływanie zdjęć, odnowa i rewitalizacja

Wykonujemy:

1

retusz starych zdjęć

2

koloryzacja zdjęć

3

retusz brakujących elementów zdjęcia

4

wydruki zdjęć na papierze fotograficznym

5

wydruki zdjęć na porcelanie, fotoceramika

6

przywrócenie naturalnej barwy zdjęcia

1

odnowa zniszczonych zdjęć

2

usunięcie zagięć i przetarć

3

usunięcie rys i plam

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Zobacz również:

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.