Portfolio

Szukasz dobrego, przystępnego cenowo, profesjonalnego i polecanego fotografa w centrum Łodzi? Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą.
Zdjęcia tworzymy z pasją i ogromnym zaangażowaniem, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Posiadamy duże doświadczenie w fotografii związanej z człowiekiem. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły na sesje zdjęciowe. Realizujemy każde zlecenie z dbałością o detale i samopoczucie klienta. Od sesji przez autorską obróbkę zdjęć aż po przygotowanie materiału do druku.

W naszej ofercie znajdzie się coś dla każdego klienta. Dla rodzin, dla par, dla dzieci, dla firm, dla niej i dla niego jednym słowem dla wszystkich. Posiadamy w pełni wyposażone, profesjonalne studio fotograficzne w centrum Łodzi, w którym pracujemy na co dzień. Świadczymy szeroki zakres usług fotograficznych, graficznych i multimedialnych.
Stawiamy na kreatywność i profesjonalizm. Dbamy także o miły nastrój panujący podczas każdej Waszej wizyty. Niepowtarzalny klimat naszego studia sprawia, że przyjemniej pracuje się każdej ze stron: zarówno nam jak i Wam.

Zapewniamy najwyższej jakości usługi. Cały czas kształcimy się aby sukcesywnie podnosić poziom naszych usług oraz aby móc w pełni sprostać oczekiwaniom każdego klienta. Zdobyte przez nas doświadczenie zawodowe pozwala nam tworzyć oryginalne i niepowtarzalne materiały zdjęciowe. 
Fotografia profesjonalna wymaga wiele godzin intensywnej, nierzadko ciężkiej, pracy. Wymaga od nas również skupienia i często zauważenia rzeczy, których na pierwszy rzut oka można nie dostrzec. Gra światła, kolor, poza, tło czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój zdjęcia. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Naszą pracę doceniają liczni nasi klienci, co bardzo cieszy i dodaje kolejnej dawki motywacji do działania. Również wielu klientów poleca nas swoim znajomym, rodzinie czy partnerom biznesowym. Dlatego też serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług i do dzielenia się magią zdjęć z innymi.

Pełna oferta:

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.