Fotografia rodzinna i dziecięca

Fotografia ciążowa

Fotografia dziecięca i rodzinna


Serdecznie zapraszamy na zdjęcia dziecięce oraz zdjęcia rodzinne. Nasze studio jest w pełni wyposażone w profesjonalny sprzęt fotograficzny i mieści się w centrum Łodzi. Dobra lokalizacja z możliwością umówienia się na każdy dzień tygodnia.

Wykonujemy zdjęcia niemowlakom jak i dzieciom w różnym wieku. Zawsze jest dobry moment na uwiecznienie wieku i wyglądu swoich pociech na zdjęciu. A jeszcze lepiej jak są to zdjęcia dobrej jakości w formie cyfrowej jak i na odbitkach na papierze fotograficznym.
To również świetny pomysł na spędzenie czasu z całą rodziną,
a zdjęcia będą tylko miłą pamiątką służącą na długie lata.

Wykonujemy zdjęcia również w plenerze, w Waszym domu czy na różnych okolicznościach.

Fotografia dzieci

Warto wybrać się na taką sesję ze swoimi dziećmi jak i całą rodziną, aby uwiecznić tą wyjątkową, rodzinną relację.
Pamiętać trzeba, że kiedy decydujemy się na taką sesję trzeba wcześniej umówić się z nami, abyśmy mogli odpowiednio wszystko przygotować. Nasze studio jest w pełni zaopatrzone i przystosowane nawet dla najmniejszych modeli :)

Bezpieczeństwo dziecka jest najważniejsze. Dlatego studio i całe otoczenie przystosowujemy do potrzeb sesji. Oświetlenie jakiego wtedy używamy jest rozproszone i delikatne. Chcemy uniknąć mróżenia oczu i ogólnego dyskomfortu z tym związanego.

Dziecku nie dzieje się żadna krzywda, a podczas trwania całej sesji rodzice są obecni i również uczestniczą i pozują. Bo rodzinna sesja zdjęciowa powinna być przede wszystkim przyjemnością i dobrą zabawą.

Fotografia ciążowaFotografia ciążowa inaczej może być też nazywana brzuszkową, to świetny pomysł na uwiecznienie cudownego stanu jakim jest ciąża. Zapraszamy wszystkie przyszłe mamy jak i ich partnerów, rodzinę i najbliższych na zdjęcia.
Wykonujemy zdjęcia w naszym studio fotograficznym, w plenerze lub w Waszym zaciszu domowym. Ogranicza nas tylko wyobraźnia. Tematyka zdjęć może być dowolna. Od ciepłych, pełnych miłości,  rodzinnych fotografii do delikatnych i zmysłowych zdjęć kobiecego aktu.

Sesje zdjęciowe odbywają się w miłej i komfortowej atmosferze. Dokładamy wszelkich starań, aby przyszła mama czuła się wygodnie i swobodnie, nie przemęczała się i nie stresowała. Najważniejsze jest bezpieczeństwo mamy i jej maluszka. Najlepszym momentem do wykonania zdjęć jest koniec 7 do 8 miesiąca ciąży. Wtedy brzuszek jest ładnie uwydatniony i podkreślony.

W razie dodatkowych pytań lub do umówienia się na sesję zapraszamy do kontaktu.

Wykonujemy:

1

sesje noworodkowe i niemowlęce

2

zdjęcia dzieci w każdym wieku

3

sesje rodzinne

4

zdjęcia w ciąży, fotografia brzuszkowa

5

zdjęcia w formie plików cyfrowych

6

zdjęcia w formie odbitek na papierze fotograficznym

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Zobacz również:

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.