Fotografia Aktu

Zdjęcia aktu Łódź
Akt artystyczny to połączenie piękna ludzkiego ciała ze światłem.
Zdjęcia charakteryzują się niezwykłą zmysłowością oraz nutką tajemniczości.
Sesje aktu to dobry pomysł by utrwalić swoje piękno w artystyczny sposób.
Niezwykle istotnym elementem w fotografii aktu jest światło. To ono tworzy klimat całego zdjęcia. Gra świateł pozwala wydobyć fakturę skóry i pięknie podkreślić kształty.


Nie musisz być zawodową modelką. Służymy pomocą w kwestii pozowania.
Zadbamy o Twój komfort podczas całego spotkania, nie tylko na planie zdjęciowym.
Na pierwszym spotkaniu zawsze zaczynamy od rozmowy, aby lepiej się poznać i omówić przebieg sesji fotograficznej.

Chcemy poznać Twoje oczekiwania względem sesji. Co Ci się podoba? Jakich efektów oczekujesz? Czy sesja ma się odbyć w studio? Może w plenerze? To bardzo pomaga w przełamaniu pierwszych lodów, a dalsza współpraca jest dużo prostsza i przyjemniejsza. Wspólnie ustalamy wszystkie szczegóły.


Masz jakieś pytania lub wątpliwości? Może nie czujesz się pewna, czy taka sesja jest dla Ciebie? Nie ma najmniejszego powodu do wahania, po prostu pytaj.
Na wszystkie pytania odpowiadamy szczerze i wyczerpująco, ponieważ wiemy jak ważne są Twoje bezpieczeństwo i pewność siebie. Posiadamy ogromne doświadczenie w fotografii aktu i potrafimy pracować z każdą osobowością.


Więcej zdjęć zdjęć znajdziesz tu:
tomaszpawlakfotograf.pl

Zdjęcia buduarowe


Nie jest wymagane pozowanie nago. Możesz być naga lub w bieliźnie. Oba warianty są równie zmysłowe i piękne. To Ty decydujesz ile chcesz pokazać na zdjęciu, a ile chcesz pozostawić tylko dla siebie.


Specjalizujemy się w fotografii buduarowej, czyli inaczej mówiąc zdjęcia w bieliźnie. Potrafimy zadbać o każdy szczegół podczas sesji, abyś mogła się czuć swobodnie. Najważniejsze jest Twoje samopoczucie i dobra zabawa.


Sesja buduarowa to pewnego rodzaju fotografia kobieca z nutką niedopowiedzenia. Zdecydowanie można tu zaszaleć ze strojem i dodatkami. Koronki, falbanki, piękna bielizna, pończochy, gorsety, kabaretki, szpilki, biżuteria. Wszystko się nada nawet takie dodatkowe rekwizyty w postaci piór, korali, kapelusz, czy wachlarz. Ogranicza nas tylko nasza wyobraźnia.


Na etapie rozmowy, przed sesją, poznajemy się i omawiamy wszystkie szczegóły. To dobry czas na wszelkie pytania i przedstawienie swoich pomysłów. Warto na taką rozmowę zabrać ze sobą zdjęcia, które się Tobie podobają. Mogą być zaczerpnięte z internetu czy gazet. To bardzo ułatwi nam poznać Twoje poczucie estetyki. Nie kopiujemy już powstałych fotografii! Dzięki takim zdjęciom możemy określić jaki klimat zdjęć Ci odpowiada. 

Zdjęcia dla parSesje aktu nie są zarezerwowane tylko dla kobiet. Choć znacznie więcej zainteresowanych jest pań, to również chętnie wykonujemy takie zdjęcia panom lub właśnie w parach.

Sesja aktu dla par jest świetną okazją na spędzenie miło czasu z ukochaną osobą, a sama fotografia będzie wspaniałą pamiątką z tego dnia. Namiętne spojrzenia, splecione ręce, moc uścisków i pocałunki. 
Takie zdjęcia mogą być bardzo osobiste i inymne, zarezerwowane tylko dla Was lub romantyczne, którymi można pochwalić się innym.

Sami wybieracie w jakim klimacie lepiej się odnajdziecie i chcecie swoją bliskość udokumentować. My Służymy pomocą i wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie aktu i fotografii ludzi. Doradzimy w kwestii pozowania oraz postaramy się aby atmosfera podczas sesji była komfortowa i przyjazna dla każdego.

To również świetny pomysł na oryginalny i niepowtarzalny prezent.
Każda okazja jest dobra na obdarowanie ważnej dla Ciebie osoby.

Wykonujemy:

1

zdjęcia akt artystyczny

2

zdjęcia w bieliźnie, bieliźniane

3

sesje buduarowe i glamour

4

zdjęcia erotyczne

5

sesje zdjęciowe dla par

6

zdjęcia kobiece

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Zobacz również:

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.