Zdjęcia z Chrztu Świętego

Zdjęcia na I Komunię Świętą

Fotografia komunijna
Dzień pierwszej Komunii Świętej jest ważnym wydarzeniem w życiu dziecka
jak i jego rodziców. Pragniemy towarzyszyć państwu w tym dniu jako fotograf na komunię i zarejestrować wszystkie miłe chwile na zdjęciach, które potem zostaną wspaniałą pamiątką. Warto robić zdjęcia właśnie po to aby tworzyć wspomnienia do rodzinnego albumu i dzielić się nimi z najbliższymi.


Fotografia komunijna charakteryzuje się oddaniem niezwykle ciepłej i rodzinnej atmosfery, ale także wymaga specjalnej uwagi dla głównego bohatera uroczystości.
Indywidualna sesja komunijna może być też wspaniałym i oryginalnym prezentem, np. od rodziców chrzestnych. Taką sesje wykonujemy w plenerze oraz w profesjonalnym studio fotograficznym w centrum Łodzi.

Zdjęcia na Chrzest ŚwiętyChrzest to uroczystość, która zawsze jest wielkim wydarzeniem dla całej rodziny. Wszyscy spotykają się w jednym miejscu, aby świętować ten wyjątkowy czas. To wspaniała okazja do uwiecznienia jej na zdjęciach. Zawsze staramy się oddać jak najlepiej atmosferę tego szczególnego dnia dla rodziców maluszka, jak i dla rodziców chrzestnych i całej rodziny. Taka fotograficzna oprawa jest niezwykle miłą pamiątką, która zostanie na lata i będzie przypominać o tym cudownym dniu.


Wykonujemy zdjęcia z uroczystości w kościele, na przyjęciu, w plenerze, również w zaciszu domowym podczas przygotowań przed uroczystością.
Oferujemy także sesje dziecięcą w studio fotograficznym w centrum Łodzi. Dbamy o każdy szczegół oraz o to aby podczas sesji panowała przyjemna atmosfera dostosowana do potrzeb dziecka, a samo dziecko czuło się swobodnie.

Najwyższa jakość zdjęć

Materiał z tego magicznego czasu to nie tylko pliki cyfrowe,
ale także piękne albumy fotograficzne, fotoksiążki czy wydruki wielkoformatowe.

Wykonamy zdjęcie na praktycznie każdym podłożu i formacie. Zaczynając od zwykłego papieru fotograficznego, plakatu, a kończąc na tkaninach canvas.

Gwarantujemy państwu najwyższej jakości materiał zdjęciowy jako pamiątkę na długie lata.

Wykonujemy:

1

zdjęcia komunijne

2

zdjęcia w kościele

3

fotorelacja z przyjęcia

4

zdjęcia na chrzest

5

zdjęcia w plenerze

6

sesje rodzinne

Dlaczego my?

lubimy robić zdjęcia

Fotografia to nie tylko nasza praca, którą wykonujemy na codzień, to także nasza pasja. Staranność, czujne oko oraz dbałość o detale sprawiają, że nasze zdjęcia są zawsze wyjątkowe. Śmiało możemy pochwalić się galerią pełną ciekawych i oryginalnych zdjęć, ponieważ śledzimy najnowsze trendy w świecie fotografii.

stawiamy na jakość i profesjonalizm

Wysoka jakość naszych usług sprawia, że każde
zdjęcie zachwyca. Gra światła, kolor, poza, tło
czy kompozycja - to wszystko wpływa na nastrój fotografii. Odpowiednie przygotowanie tych elementów oraz wiedza dobrego fotografa sprawi, że każde
zdjęcie będzie wyjątkowe i niezwykle klimatyczne.

Posiadamy bogatą ofertę

Szeroka oferta naszych usług to ogromny atut.
Wiedza i doświadczenie jakie posiadamy pozwala stanąć nam na wysokości państwa oczekiwaniom.
Każde zlecenie traktujemy indywidualnie. Potrafimy wsłuchać się w potrzeby klienta i zrealizować je
z dbałością o każdy szczegół.

Zobacz również:

Studio

Łódź
ul. Piotrkowska 25

Kontakt

Email: tp1@op.pl                             
Tel: +48 730 101 014                             

Śledź nas tutaj

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość. Przeczytaj naszą politykę plików cookie.