Fotograf Łódz, zdjęcia do dokumentów, fotograf, zdjęcia rodzinne, portret, akt, fotograf na ślub, sesja na prezent. fotografia produktowa, packshot, lookbook. UA-98136126-1
Website Builder

Studio fotograficzne

Fotografia jest sztuką. Zapraszamy do naszego świata. Czas utrwalony na zdjęciach pozostanie z wami na zawsze.

Sesje portretowe, biznesowe

Portret to ukazanie duszy człowieka. Spojrzenie, gest, mimika, gra ciała. Sztuka polega na poznaniu i utrwaleniu na zawsze tych ulotnych emocji.

Zdjęcia do dokumentów

Fotografia biometryczna. Zdjęcia do dowodu.          Zdjęcia paszportowe.     Zdjęcia do wizy.             Zdjęcia legitymacyjne.      Zdjęcia do prawo jazdy.      Zdjęcia do dyplomu.     

Fotografia nagość zakryta/akt

Ciało ludzkie zawsze było tematem sztuki.  Inspiracją dla artystów.      Akty zdobiły sale muzealne. Piękno ciała ludzkiego nie powinno być tematem tabu.

Warsztaty fotograficzne

Zapraszamy na warsztaty fotograficzne. Obróbki i retuszu zdjęć. Poziom od nauki obsługi aparatu po  fotografię studyjną z poznaniem światła błyskowego.

Zdjęcia okolicznościowe

Fotografia pamiątkowa, okolicznościowa. Zdjęcia ślubne, narzeczeńskie, komunijne, chrzty, wieczory panieńskie. Zdjęcia rodzinne, brzuszkowe,

Sesja zdjęciowa w prezencie

Najmilsza pamiątka dla bliskich Ci osób. Voucher na profesjonalną sesję zdjęciową. Pozostanie w pamięci na zawsze. Miło spędzony czas i zdjęcia które pozostaną na lata.


NAJNOWSZE   REALIZACJE

Najnowsze realizacje studia multiarte

Tu też jesteśmy